| Kisssssss a întrebat:

Cate abdomene se fac la banca inclinata, ca sa dea rezultate?

4 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Offfff... Pentru a avea abdomenul vizibil trebuie sa ai un strat foarte subtire de grasime. Abdomenele nu fac decat sa lucreze muschiul respectiv, dar niciodata nu va fi vizibil daca nu scapi de grasimea care il acopera.
Deci, si prin urmare, abdomenul se obtine prin alimentatie nu prin exercitii fizice.

| Okkultist a răspuns:

70-80 este de preferat.
Daca esti fata iti va trebui 50 deoarece este suficient musculatura unei fete fiinnd intr-un fel diferita de ce-a a unui barbat.
Pentru a da rezultate iti sugerez sa alergi, in acel timp incordand usor abdomenul. Asta te va ajuta.
O zi frumoasa!

| AndreasfromMetallicA a răspuns:

Nu trebuie sa faci doar la banca inclinata, cauta pe youtube cate moduri de antrenamente ABS sunt, in medie 30 de minuteintr-o zi sunt suficiente, dar numai la banca inclinata nu o sa reusesti sa iti atingi scopul.Numai bine

| SeraQue_QeuSra_1979 a răspuns:

50 excerciţi pe serie, bagi vreo 5-6 serii dacă eşti gras, dacă vrei să faci abdomen de invidiat iei şi o ganteră pe piept şi dăi până crapi 5 serii.