| Anonim1073 a întrebat:

Cati bani castigati din pariuri ( cei care joaca )?

Răspuns Câştigător
| gojira a răspuns:

Salut
Daca esti incepator iti recomand www.pariazaresponsabil.ro
acolo gasesti tot ce trebui sa stii despre pariuri. cum si pe ce meciuri sa pariezi in fiecare zi!
Salut!

4 răspunsuri:
| strazi1 a răspuns:

De castigat perioada asta nu prea s-a mai castigat, cel putin din toti care ii cunosc eu au laut-0 de la surpize, dar in medie ajung la 800-900 ron /profit/luna, am avut si castiguri de ordinul sutelor de miloane pe luna dar asta acum 3-4 ani cand o cota de 4-5 era floare la ureche, si mai aveam si bani pe atunci, acum cu criza asta nenorocita, toti stam prost cu banii sa fim sincerisad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde... uneori mai castig alte ori mai pierd!winking
trebuie doar sa ai rabdare sa nu te halosesti sa castigi cat mai mult si sa nu pariezi ca un cretin!laughing
aaaa...si sa nu bagi toti banii o data ca ii pierzi!laughing

| DanielaMe a răspuns:

Pariuri, jocuri de noroc : Castiga doar cine nu joaca.
De ce? Pentru ca vine ca un fel de drog : iti place, apoi mai incerci, pierzi, castigi si tot asa pana iti vinzi si casa pentru astea.

| bluegirltz a răspuns:

Depinde.Chestia este sa pui mai multe bilete unde pui diferite scoruri.Trebuie sa si risti(adica sa nu pui doar meciuri care sa stii ca castiga acea echipa. Poate sa castige echipa mai proasta.Succes.Funda plsssss din suflet!:*:*