| cypryan11 a întrebat:

Cauti un site de competii online pentru aproximativ orice joc? Vrei sa iti masori putetile la: Toate categoriile de fifa & si pes, counter strike, yahoo pool, table, sah, conquiztador si multe altele? Atunci www.cupacupelor.ro este solutia.

Fa-ti cont si inscriete in cupe. Totul este foarte simplu treci doar id si restul face siteul singur. Dupe ce vei vedea cu cine esti in grupa, vai juca meciul si vei trece scorul in casute. Este foarte distractiv. Te asteapta multi prieteni!

www.cupacupelor.ro!

1 răspuns:
| xstrstsarstasrsr a răspuns:

Mersi pentru site!