| IzabellaLove a întrebat:

Ce as putea sa fac sa scap de burta? Nu sunt grasa dar am burta si ma enerveaza. ajutati-ma va rog happy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Exercitii la greu, tot ce se poate e bine venit.

| Lothar a răspuns:

Antrenamente hiit (cardio) + ridicat greutati(cu cat ai mai multi muschi cu atat arzi mai multe calorii) + alimentatie (bagi mai multe proteine si mai putini carbo, renunti la carbo simpli si la prajeli, sucuri, prajituri - da, fara prajituri, nici biscuiti n ai voie.)
eeetc. daca vrei sa ma bati la cap sa afli detalii imi lasi un id mess

| IzabellaLove explică (pentru Lothar):

Izabellalove750@yahoo.com

| IzabellaLove explică (pentru Lothar):

Mai da-mi odata cerere te rog happy

| DJMikeGMC a răspuns:

Ca sa scapi de burta trebuie sa slabesti (abdomene mai mult)

| DenisaDenisax a răspuns:

Abdomene la greu :* vreo 20 de abdomene cate 3 serii in fiecare zi.

| Tocana_Ana-maria_1979 a răspuns:

Cardio_fitnes. Cand practici orice exercitii foloseste o centura cu neopren, face minunihappy