| chokotof a întrebat:

Ce beneficii aduce mersul pe bicicleta?

4 răspunsuri:
| Eduard a răspuns:

Buna!

Mersul pe bicicleta dezvolta muschii picioarelor si fesele, intaresc articulatiile, ajuta la slabit, la indepartarea celulitei, chiar si a vergeturilor, dezvolta sistemul cardio-vascular (intareste inima, dezvolta capacitatea toracica, elimina excesul de grasime de pe vene etc.).

In doua cuvinte : E sanatos! E benefic!

Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se uita fetele dupa tinewinking

| Lipsa47 a răspuns:

Poi muschi picioarelor abdomenul spatele si in anumite cazuri si mainile/...

| beezus a răspuns:

Mersul pe bicicleta ajuta muschii picioarelor, poti de asemenea sa slabesti, mai multe