Întrebare recomandată | AvalohAlyn a întrebat:

Ce bicicleta buna sa imi iau si sa fie maxim 450 ron? La ce magazin sa ma duc si ce trebuie sa stiu in alegerea unei biciclete?
De mic ador sa ma plimb cu bicicleta, am avut vreo 4.Acum nu mai am.Mai ales ca am faleza Dunarii si cateva parcuri aici va fi super.Merci mult

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici,
http://www.freerider.ro/mag/biciclete-pina-in-500-de-lei-2577.html
Te pup!

2 răspunsuri:
| 404namenotfound a răspuns:

La acel pret vei gasi biciclete cu piese slabe, nicidecum shimano. Ti-as sugera sa cumperi o bicicleta la mana a doua, echipata shimano.

| EuDarii a răspuns:

Inceraca un BMX, CARe este vreo 500 ron happy