| qarim a întrebat:

Ce credeti ca o sa faca Daniel Ghita impotriva lui Gokhan Saki?+argumente.cel mai complex raspuns primeste funda.

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Cred ca o sa castige Daniel Ghita la puncte, o sa fie o lupta pe contre, Saki este un adversar foarte dificil.

| Ibrahimovic a răspuns:

Favorit dupa parerea mea este Saki, chiar daca Ghita a aratat in ultima vreme o forma foarte buna.
Va fi un meci de contre...sunt doi luptatori de forta si care va da mai bine si va rezista mai mult, va castiga!
Funda?