| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca va face real madrid cu fc barcelona in toate cele 4 partide? eu zic ca bate barcelona

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Eu totusi cred in real, tin cu ei de la 7 ani (am 17 acum) si sper sa le castige big grin castiga cupa si se califica in cheampions league deci sa castige 2/4 big grin

8 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

20-0 in 4 meciuri

| WeeD a răspuns:

Hmmm. 3/4 partide le castiga Barcelona iar 1 o castiga Realu`

| SecretLover10 a răspuns:

Cred ca barca va castiga, e mult superioara peste REal, REal a fost ce a fost dar acum nu mai e ce era odata. BArca

| Lio a răspuns:

Barca este peste Real in acest moment, dar cred ca pentru spectacolul spaniol Barca va castiga vreo 2 partide... celelalte doua 1 egal si o victorie a Realului in finala cupei...

| Alexandra_5339 a răspuns:

De acord cu tine. Dupa parerea mea Barcelona joaca mult mai bine decat Real Mdrid.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma...nu imi pasa de scor atata timp cat Barcelona bate tot. A si nu m-ar deranja daca Messi l-ar umili putin pe C.Ronaldo si ar marca macar de 2 ori in fiecare mecilaughing
David Villa macar 2 goluri, Xavi 1 elegant laughing
Doamne ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde daca isi pune mourinho ambitia cum a facut-o in champions league anul trecut ramane de vazut

| nazaseff1 a răspuns:

Pai cert este ca Barcelona castiga campionatu si Real Champions League sunt sigur 100%. sa vedem si in cupawinking!@@@@@@@@