| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre Neymar?
Spuneti despre stilul sau de joc!

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Neymar este un jucător cu un dribling foarte bun, se descurcă bine pe spaţii mici, are un şut destul de bun, tehnică înnăscută, joc tactic perfecţionat de când a venit în Europa.
O seară bună.

| Rinzescu_Aurelian_1990 a răspuns:

Neymar este un jucator foarte bun cu foarte multa experienta care suteaza la poarta de obicei cu efect (defiecare data suteaza pe poarta, nu exista sut care sa nu fie pe poarta). El nu este egoist, joaca foarte mult tici taca, cu colegii lui de fottball la fel de buni! Are o tactica foarte buna, si stie sa dribleze. El joaca fottball la clubul FC Barcelona din Spania! Fundaa?! puppy dog eyes