| cipri1999 a întrebat:

Ce Credeti? vor merge toate echipele romanesti mai departe in faza urmatoare in Europa League si Champions League? CFR Cluj - Slovan Liberec(Cel mai Probabil), Steaua - SPARTAK Trnava/Sligo Rovers, Rapid - Herenveen, Vaslui - Fenerbache, bine ii adevarat ca Rapid nu sa calificat dar totusi ce sa mai faca aia? deci credeti ca o mearga toate mai departe?

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Speranta moare ultima, dar nu prea cred. Toate patru au adversari egali sau mai buni, cum este cazul Vasluiului. Cred ca se vor califica cel putin doua, Steaua si CFR au cele mai bune sanse. Numai bine!

| cipri1999 explică:

Eu zic ca CFR - nu, Vaslui - nu Steaua - da si Rapid - da

| RobertMoon a răspuns:

CFR da, Steaua da, Rapid da, Vaslui nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua trece de Trnava cu siguranţă. Vaslui, e posibil. Iar Rapidul şi Clujul n-au nicio şansă.

| andy95summer a răspuns:

Steaua are cele mai mari sanse sa ajunga in grupe(adv usor+cap de serie), apoi dinamo(depinde peste cine da in play off)si apoi rapid daca trece de heereven(de mypa sigur trece), vaslui maxim grupe europa league, daca va trece de fener pe teren sau daca va fi exlusa fener de uefa sigur va pierde in turul urmator, iar cfr are sanse sa treaca de slovan daca pana si dinamo in 2009 sau 2010 au batuto cu 3-0 in deplasare, dar va pierde in tutul urmator si acelasi lucru ca la vaslui
P.S. vaslui cu wesley si niculae sigur vor ajunge in grupe
iar in final ordinea cine va ajunge in grupe europa league(sigur liga camp nimeni nu merge)
1 steaua 2 dinamo 3 vaslui 4 cfr 5 rapid

| tarik44 a răspuns:

Slovan Liberec? laughing mor de ras. Daca ati vazut meciul de ieri din Kazakhstan, stiti ca slovan e o echipa desfigurata...
Sau calificat in minutul 120 au jucat urat.

Vaslui - Da CFR - Da Steaua - Da Rapid - Da

mai e si Dinamo in Playoff dar mai avem pana acolo.

| BugyAsDs a răspuns:

Cred ca vor merge toate

| andreiprunel a răspuns:

Toate in afara de Rapid!

| Claudinho_Claudiu_1989 a răspuns:

Eu zic ca vor merge toate cu putin noroc! Trebuie sa fim optimisti!