| Drifterx500 a întrebat:

Ce energizante sa iau pentru a nu mai obosi repede cand fac sala de sport? doar cele mai bune, ma refer la sala pentru muschi, nu slabit.

Răspuns Câştigător
| Syndre a răspuns:

Nu ți-aș recomanda să mergi pe energizante, ci pe carbohidrați curați- orez, pâine, fructe înainte de sală.

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce faci la sala mai exact? Antrenament pentru masa musculara?

| Drifterx500 explică (pentru Cosmin86):

Da

| Cosmin86 a răspuns (pentru Drifterx500):

Cat stai la sala, cat dureaza un antrenament?

| Drifterx500 explică (pentru Cosmin86):

Minim 30 minute sau 1 ora

| Cosmin86 a răspuns (pentru Drifterx500):

Vrei sa spui MAXIM 1 ora. Peste 1 ora deja corpul tau nu mai produce testosteron si mai mult distrugi decat construiesti.

AStea sunt greseli tipice de incepatori, trebuie sa intelegi ca in sportul asta mai mult NU inseamna mai bine.

Eu am 42 in brat cu antrenamente de 45 de minute ( + fac tractiuni cu 30-40 kg legate de mine, la o greutate de 92 kg ).

| sasha898 a răspuns (pentru Cosmin86):

Woow. Poti sa dai si o poza cu tine?happy

| Drifterx500 explică (pentru Cosmin86):

Ai dreptate