| alexxis0712 a întrebat:

Ce este mai important/a in fotbal? Viteza sau Driblingul.
Sa luam doua cazuri 1: Ai viteza ideala si n`ai dribling aproape deloc.
2 Ai dribling si n`ai viteza aproape deloc ce ziceti?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele sunt importante si putin noroc sa ajungi unde trebuie.

| Hades98 a răspuns:

Amandoua is bune. dar. daca ai driblingu bun si viteza nu prea incearca sa joci mai multe pase. si nu incerca sa treci mai mult de 2 ca vine al 3-lea si iti ia mingea happy
Daca ai viteza buna trebuie sa ai si sutu bunicel.(de la distanta mai mare )
Enjoy! happy

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Mai bine sa ai dribling, degeaba alergi bine 8 metri cu mingea daca la al 9-lea ai pierdut mingea. Dar nu spun ca viteza nu e importanta la un fotbalist. Cel mai bine e sa ai cata putin din fiecare.

| Daniel_Vuia_1999 a răspuns:

Ideea este ca ambele sunt importante. Daca ai viteza ai nevoie de sut. Daca ai dribling nu trebuie sa fii foarte egoist. Daca ai cate jumatate din fiecare e perfect! Bafta