| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

Ce este patura electrica : stiu ca se baga in priza, dar e patura, cum se incalzeste? Costa una?m cat costa una?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Este patura ca toate paturile normale, ea are o telecomanda prin care setezi cat de puternica sa fie caldura, te pui in pat sau pe canapea (depinde unde iti cade tie mai bine si unde ai o sursa de unde sa iei energie, te acoperi si astepti sa se incalzeazca...Cea mai ieftina e de la 65 RON (dar nu e asa buna). Oricum gasesti multe la preturi convenabile si sa fie si buna.