| anonim_4396 a întrebat:

Ce exercitii pentru sala imi recomandati?

3 răspunsuri:
| cosmin21 a răspuns:

Cand te duci la sala trebuie sa faci exercitii pentru toate grupele musculare.

| X a răspuns:

Pai doar 3 iti recomand dar nu toate in aceeasi zi azi face ceva maine altceva : Gantere sa faci muschi la mana incepi cu 5kg dupa daca poti si cu 10kg dar nu mai mult si sa nu sari direct la 10 chiar daca poti iti trebuie o incalzire. Abdomene nu stiu cum ela tine dar ar fi 2 masini pentru asa ceva in care te ti de ceva si te apleci, si ar mai fi gimnastica daca vrei ai nevoie de muschi la picioare pe biciclete...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde pentru care parte a corpului vrei sa lucrezi. happy