| drivere a întrebat:

Ce exercitii sa fac pentru a-mi imbunatati capacitatea de a incasa lovituri? Vreau sa ma apuc de box, dar inainte sa ma duc la sala vreau sa ma antrenez putin acasa. Eu stiu ca sunt niste exercitii pentru gat... Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| davidrcv a răspuns:

Mai intai, incepe usor, cateva sute de rotari ale gatlui pe zi, apoi incearca chiar sa-ti dai cativa pumni voluntari, stiu ca suna o nebunie, dar eu asta am facut.Pana la urma, crede-ma ca cel mai bine este sa te duci la sala cat mai repede, caci acolo stiu cu siguranta metode foarte eficiente big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru davidrcv):

Intr-adevar, aia stiu metode mai putin RETARDATE decat ce-ai facut tu.

Daca tu esti un copil pe care nu-l duce DELOC capul, de ce-l pui sa faca si el la fel?

| davidrcv a răspuns (pentru Cosmin86):

Ce tot ai cu mine? Mi se pare ca ai fost si la intrebarea cu skanderbergul

| Cosmin86 a răspuns (pentru davidrcv):

Daca dai sfaturi aiurea.

| davidrcv a răspuns (pentru Cosmin86):

Da tu un sfat mai bun

| Cosmin86 a răspuns (pentru davidrcv):

Antrenament la club de kickboxing, LOGIC.

Acasa se antreneaza doar copiii mici si firavi, care vor sa ramana firavi, punct.

Asta e valabil si la kickboxing si la capitolul sala.

| LimonadaBaa a răspuns (pentru davidrcv):

Ce prostii debitezi, malaughingCu ce te-ajuta 643337272 de rotiri?

| CristiMC a răspuns (pentru davidrcv):

Eu am facut box şi n-am mai auzit asemenea aberaţi. drivere, dacă tu te duci pe idea de a incasa lovituri, nu-i de tine boxul.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci in cea mai apropiata piata si incepi sa injuri tiganii. Te vor ajuta ei cu antrenamentul.