| yournameplease a întrebat:

Ce exercitii sa fac pentru a scapa de aripioarele de la picioare? Funda

Răspuns Câştigător
| LifeInColors a răspuns:

Genoflexiuni si alergare.genoflexiuni seara, cate 100, si incearca sa tii un fel de dieta, adica nu manca dupa ora 18, nu manca ciocolata, nu bea sucuri, si du-te si alearga. Mult succes:*

1 răspuns:
| coafurascorpion a răspuns:

Buna,eu iti recomand sa alergi, si incearca sa nu mai mananci dupa ora 18happy si ciocolata poti sa manancu, dar nu seara si nu in sxces. iar daca nu te poti abtine de la mancare, atunci incearca sa mananci un mar.Eu sar coarda si daca faci si u asta o sa vezi ca o sa-ti dea rezultate.Multa miscare draguta mea happy