| LovelySmile98 a întrebat:

Ce exercitii trebuie sa fac pentru a avea un posterior bombat? Am urmarit mai multe tutoriale dar am auzit diferite comentarii ca dupa practicarea acestor exercitii ai putea slabi mai mult in partea posteriorului, ajungand chiar la un fund plat. Este adevarat? P.S. dau funda. Va rog, fara comentarii rautacioase happy

3 răspunsuri:
| AntrenorFitness a răspuns:

Genuflexiuni, Fandari, indreptari cu picioarele drepte si sprinturi. Aceste 4 exercitii de baza lucreaza cel mai bine muschii posteriorului. Pentru mai multe antrenamente http://www.megaproteine.ro/antrenamente-si-nutritie.html
Spor!

| intrlp a răspuns:

Stai in pozitie verticala, iar apoi incet iti cobori fundul pana la o pozitie in care parca stai pe un scaun invizibil.Si reiei exercitiul pana ajungi ca Kim.

| dreeionut a răspuns:

Scrie pe youtube "exercises for butt"
va tot felul de tutoriale cu diferite exerciti,

bine inteles motivatia si munca din greu va da rezultate cat mai rapide. spor la treaba