| Jessieamphetamine a întrebat:

Ce exercitii trebuie sa fac pentru a imi ridica fundul?
Multumesc ☺

Răspuns Câştigător
| Kandia15 a răspuns:

Squats ( genoflexiuni). E o aplicatie care iti arata cate genoflexiuni sa faci in 1 zi, a 2 a, a 3 a... a 30 a zi ( se numeste 30 Day Squat Challenge( trebuie sa astepti o luna ca sa se vada rezultatele). Ai si zile in care te odihnesti. Squats ajuta foarte mult la subtierea picioarelor ( mai ales daca ai celulita), tonifiaza fundul. Daca e nevoie sa repeti exercitiul inca o luna, poti. Eu sunt la ziua a 10 a. Din pacate am luat niste pauze cam mari ( aveam febra musculara foarte puternica in prima si a 2 a zi. De abia mai mergeam laughing Dar dupa imi era lene laughing. Sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cand vorbesti cu noi, te ridici in picioare...se ridica si fundul!

| Silvia93 a răspuns:

Doar squats ajuta, cauta pe youtube happy

| Georgian22 a răspuns:

Genoflexiuni bulgaresti si fandari