| victor987 a întrebat:

Ce fel de adidasi de alergat imi recomandati pana in 250 ron? ce parere aveti despre puma kevler runner?

4 răspunsuri:
| MrAnderson a răspuns:

Salut, Victor

Cand e vorba de alergare, nu conteaza doar numele fabricantului.
E vorba si de ce fel de alergare ai, ce fel de picior etc. O alegere neinspirata poate duce la accidentari, chiar daca pare imposibil acum.
Recomand sa afli intai cam ce fel de pantof ti s-ar potrivi picioarului, si apoi in functie de posibilitatile financiare, alegi un anumit model.

Cu stima,
Neo

| m2704 a răspuns:

Ce light weight de la nike sunt absolut fantastici.Recomand.

| dinumario a răspuns:

Intra pe www.intersport.ro si gasesti orice vrea inima ta