| heos a întrebat:

Ce imi recomandati sa iau intre DYNAMITE PUMP si GFX - GOLD EDITION, vreau sa mentionez ca am 16 ani 1.83 si 81 kg, vreau sa iau 2 luni se vede ceva?

1 răspuns:
| Cosmin86 a răspuns:

Sunt chestii complet diferite...

Ce jurnal de alimentatie ai? Asa vezi ce-ti lipseste ca sa stii ce suplimente sa cumperi...

p.s. : in 6-7 luni se vad rezultatele de la un supliment ( asta daca mananci 4-5 mese consistente pe zi + antrenamente serioase, organizate ).

In general 2 luni = fix nimic. Nici nu injectii nu vezi mare lucru in 2 luni.