| MrLegend a întrebat:

Ce inseamna extra pariu sansa pe un bilet la pariuri? Am 11 meciuri cu cota peste 1, 30, inseamna ca pot sa pierd 1 meci si tot iese biletul?

Răspuns Câştigător
| Scintilla a răspuns:

Din cate imi dau seama biletul este jucat la Publicbet, acest pariu sansa este oferita automat la biletele cu cote mari sau egale de 1, 30. Ceea ce castigi in caz ca pierzi la doar un meci este urmatoarul lucru: 10% din castigul eventual impartit la cota meciului pierdut. De ex: daca ai castig eventual 2.000 Ron, castigi 200 Ron impartit la cota meciului pierdut de exemplu 1, 5 deci castigi 100 Ron. Eu am dat exemplu, tu calculezi exact dupa castigul tau eventual de pe bilet.

3 răspunsuri:
| M4riusT a răspuns:

Verifica biletul pe site si iti arata la sansa cat iei. Bafta

Alte răspunsuri
| Florin_Blondu_1981 a răspuns:

La sansa 8 din 11 castig ceva