| dehex a întrebat:

Ce inseamna la fotbal ca se joaca un meci cu casa inchisa?

Răspuns Câştigător
| andreea171998 a răspuns:

Acela este un meci la care s-au pus in vanzare toate biletele si s-au vandut toate, nu mai exista locuri disponibile happy

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| rockmeout a răspuns:

Inseamna ca la meciul respectiv nu vor fi spectatori, intrucat nu se vor vinde bilete.De obicei lucrul asta se intampla cand o echipa sau spectatorii ei provoaca probleme, precum acele incidente cu tortele aruncate in teren.Atunci federatia decide sa interzica spectatorii pe teren o perioada de timp.happy

| agentul007 a răspuns:

Este un meci la care s-au vandut toate biletele. Stadionul este plin (desigur in limita locurilor puse la dispozitie de clubul respectiv).

| LucyDinamovista48 a răspuns:

Adica in timpul meciului nu se vand bilete de la casa[de bilete ceva normal]

| Srdjan99 a răspuns:

Un meci cu casa inchisa e un meci fara spectatori. Adica nu se vand bilete pentru acel meci.

| idaniel02 a răspuns:

Meci la care nu mai sunt bilete cred:S

| kingercean a răspuns:

Inseamna ca s-au vandut toate biletele pentru acel meci.

| kingercean a răspuns:

Inseamna ca la acel meci s-au vandut toate biletele disponibile.