| justyoung9 a întrebat:

Ce parere aveti de bauturile sau sucurile pentru sport, precum cea de mai jos vanduta in Decathlon? Sunt bune de baut?
http://www.decathlon.ro/......09682.html

1 răspuns:
| Hurdea_Darius_2000 a răspuns:

Nu sunt sanatoase. Nici sa nu te mai atingi de ele. AU carbohidrati si sunt cu coloranti. Mai bine culege sau cere de la cineva niste portocale sau lamai,( ai grija, nu de la supermarket) fa-ti un suc/limonada care sa fie sanatoasa si bea ceea ce ai facut. Aceea este cea mai sanatoasa si energizanta bautura pe care o poti bea vrodata. Sper ca te-am ajutat.