| Tirlea_Calin_1997 a întrebat:

Ce parere aveti de firma redis nutrition? am comandat si eu un concentrat din gama supliment pak.

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Una dintre cele mai proaste firme, vorba unui coleg de pe TPU "faina ieftina"

| s3bycu a răspuns:

E o firma ok, romaneasca. Produse de mare calitate nu sunt insa sunt acceptabile. Cele mai bune de la redis sunt carnitina, izotonicul si batoanele proteice. Acestea le-am folosit si eu si pot spune ca am fost destul de multumit. Bafta! happy