| SerenaSmiley a întrebat:

Ce parere aveti de Real Madrid - Barcelona?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

A fost un meci foarte bun chiar daca m-am uitat doar la a 2-a repriza happy

Pacat de Barcelona...si pacat ca Messi nu a facut mai nimic azi ( nici Ronaldo nu a facut mai nimic dar macar a inscris )

Oricum parerea mea e ca Benzema a facut tot meciul!

| gelu1970 a răspuns:

Un meci mizerabil asa cum au oferit de cativa ani pana azi. maine ziarele au sa inceapa sa slaveasca echipa alba si sa arunce cu noroi in ceilalti.
si cum euforia dureaza putin, in cateva zile uita cu totii de meci si de rezultat.

| Ibrahimovic a răspuns:

Am vrut sa ma uit la meci dar n-am avut cum, a trebuit sa merg la o aniversare. Rezultatul ma incanta, ma bucur ca Real a reusit sa castige si totodata scorul final m-a facut sa ma distrez mai bine. laughing

| Whateverpfff a răspuns:

E cred singurul meci care imparte lumea in doua! a fost un meci bun cu toate ca cei de la care au avut asteptari cele mai mari nu au stralucit. Ma refer aii la MESSI SI CR7. e cert ca messi nu a faceut mai nimic dar macar ronaldo a marcat...infine e un meci remarcabil care isi va pune amprenta mereu pe fotbalul de calitate.
-Visca El Barca!-

| Iulian743 a răspuns:

Se pare ca Messi si Ronaldo au plecat la seminte (Nutline) tongue