| Sollz a întrebat:

Ce parere aveti de situl Everlast Romania. In caz ca ati comandat, sunt de incredere? Iti dau chitanta? (o alta curiozitate ar fi, unde pot gasi intr-un singur loc un tutorial cu exercitii pentru gambe, coapse, umeri, abdomen, piept, bicep, tricep sau antbrat?)

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Referitor la ce ai spus despre site-ul respectiv doar daca suni la ei si ceri detalii despre livrare. Ei sunt singurii care iti pot spune daca vei primi chitanta sau factura. iar despre tutorialul ce il vrei tu
Iti recomand sa intri pe youtube si sa cauti canalul Totul despre steroizi. Acolo un culturist profesionist ofera explicatii despre tot ce vrei sa stii in cel mai mic detaliu. Si are si antrenamente foarte smechere.