| Mariuscangurul a întrebat:

Ce parere aveti despre Impact whey isolate? Cer parerea unui om care a luat asa ceva. Recent mi-am cumparat si eu.

1 răspuns:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Acest produs este destinat acelor persoane care vor sa isi mentine sau sa isi creasca aportul caloric de proteina din organism.
Daca urmaresti sa ai proteina in organism tot timpul si vrei sa cresti calitativ atunci DA! poti sa iei. Bineinteles ca si acest lucru tine si de alimentatia care o ai.
Eu de obicei luam o doza mai mare pe zi pentru greutatea mea.
De obicei consumul de proteina se ia astfel.
2gr pe kg. Deci daca ai 80kg intr-o zi trebuie sa asimilezi cam 160gr de proteina din mancare si suplimente.