| LiviuPaul a întrebat:

Ce parere aveti despre impact whey protein de la myprotein? http://www.myprotein.com/......30943.html

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

E o proteina ca oricare alta.

| LiviuPaul explică (pentru Cosmin86):

Da, dar mult mai ieftina. Care e diferenta?

| Cosmin86 a răspuns (pentru LiviuPaul):

Nu proteina propriu-zisa e mult mai ieftine, ci celalalte substante.

Spre ex. proteina whey gold ( de la optimum nutrition, cea mai cunoscuta ), are pe langa proteina : glutamina, enzime digestive, etc. si fiecare din ele costa separat.

Pe cand myprotein impact whey e doar proteina.

| LiviuPaul explică (pentru Cosmin86):

Se se observa vreo diferenta semnificativa la rezultate daca iau de la ON sau de la myprotein? Oricum peste vreo ora o sa mananc si altceva care contine glutamina si alti aminoacizi.

| Cosmin86 a răspuns (pentru LiviuPaul):

Sincer, nu prea, e mai mult marketing.