| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Lucian Sânmărtean?

Răspuns Câştigător
| Altadata a răspuns:

Un jucator foarte bun unul dintre cei mai buni din Romania, el leaga jocul intr-o echipa, trece de adversar cu o eleganta si finete care dupa mine se poate compara cu jucatorii mari. Pacat ca a avut accidentarile care lau oprit din evolutie altfel poate ajungea un fotbalist de talie mondiala.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 35 de ani ce viitor sa mai aiba? Va mai juca 2-3 ani si gata cariera.

| OnuOnulică a răspuns:

La fel ca şi la Filipe Teixeira ambii sunt foarte buni dar din păcate timpul lor s-a dus...iar şi mai păcat e că amândoi sunt foarte talentaţi şi nu au făcut prea multe pentru fotbal, deşi ar fi putut.

| Alex5620 a răspuns:

Imi place foarte mult pentru ca este un jucator foarte tactic, are niste lovituri foarte bune.