| EmanuelDuta a întrebat:

Ce proteine pentru marirea masei musculare imi recomandati sa iau? Am 1.85 si am 70 kg. Multumesc

2 răspunsuri:
| CulturismsiFitness a răspuns:

Aici depinde de bugetul fiecaruia. De inceput iti recomand Mass forte creatine de la redis.

Cauta pe youtube canalul Totul despre steroizi. Acolo un culturist profesionist face voice loguri si iti explica tot ce trebuie sa stii. In plus are niste antrenamente foarte smechere

| SilverGica a răspuns:

Intra la dieta pe proteine, dupa incepe cu suplimenti. Mananca branza, carne, oua etc.