| alexandru200320032003 a întrebat:

Ce sa mananc dimineata ca sa slabesc sau sa ma mentin?
------Cereale cu lapte(fulgi de porumb)
------O cana de lapte cu cacao
------Un fruct

Răspuns Câştigător
| BxMariia a răspuns:

Heii! Dimineata poti sa bei un pahar de apa calda-calduta cu lamaie...
La mine a functionat, intr-o luna am dat jus 2kg. Depinde si de organism
Multa bafta :*

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Calciul topeste grasimea laptele e bun, cacao e buna pentru inima dar nu mult zahar, dar asta nu-i treaba nu asa se slabesti prin cardio si ridicare de greutati, e chiar asa mult sa bagi sa bagi cardio 30 de minute si 30 de minute culturism?

| kar1GaNNN a răspuns:

Un mar rosu si sanatos, toata dimineata.

| Kenya a răspuns:

Manaca sanatos, multe fructe, 2l de apa,fara grasimi,nu rata nicio masa, mic dejun, pranz, cina, fa sport

| ale153 a răspuns:

Cel mai bine e sa bei un pahar de apa dimineata pe stomacul gol. Dimineata poti manca un iaurt cu fulgi. Intr-o zi e cel mai bine sa ai trei mese si 2 gustari intre. Incearca sa eviti prajelile si sa limitezi carbohidratii la 2 portii pe zi. Sa faci si exercitii fizice1
In nici un caz sa nu te infometezi! Trateaza-ti corpul cu respect si el va face la fel! happy