| tony28 a întrebat:

Ce se poate intampla daca am consumat proteien Dymatize Super Mass Gainer 2.7kg in exces, si cand spun in exces adica le-am terminat in 2 sapt. Acord funda!

Răspuns Câştigător
| XTreme00 a răspuns:

Ceva foarte rau nu o sa ti se intample. Eventual dureri de cap stomac greata etc.Destul de prostesc experimentul tau.Bafta.

4 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

laughing) amuzanta intrebare

| WR104 a răspuns:

Pai spune tu ca doar ai experimentat asta, eu nuc red ca o sa ti se intample nimic rau.
Numai bine.

| MioaraParalescu a răspuns:

Pai te vei ingrasa asta-i sigur!

| Cosmin86 a răspuns:

De ce e in exces, o cutie de 5 kg te tine o luna, deci 2 saptamani inseamna cam 2.5 kg happy

Nu prea e in exces, e un gainer, e ok