| aannoonniimm098 a întrebat:

Ce sport ar fi mai indicat ( adica sunt fata si vreau un corp frumos nu de baiat) sa fac judo, karate, taekwon-do, kung-fu, sau alte arte martiale dau funda

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Eu îţi recomand voleiul, baschetul, înotul şi să ai un stil de viaţă sănătos.

Numai bine!

| Sergiu20CmRecords a răspuns:

Du-te la volei. big grin

| anonimus99uu999 a răspuns:

Astea sunt sporturi de contact si nu iti fac un corp frumos. Cel mai indicat ar fi sa te apuci de atletismwinking

| Benden a răspuns:

Sa alergi 1, 2 km min pe zi si sa faci abdomne in fiecare seara ..asta e raspunsul meuwinking

| Micka a răspuns:

Iti recomand inotul sau atletismul happy te dezvolta frumos