| anonim_4396 a întrebat:

Ce sport/mișcare eficient/eficienta pot face acasă? Dati-mi idei va rog.Va mulțumesc.

2 răspunsuri:
| Xox0 a răspuns:

Fa exercitii cu greutati. Gasesti pe YouTube

| Ilovedinero a răspuns:

Sarit coarda, alergat, iti poti lua un stepper micut, nu costa mult, pilates, poti sa iti iei un sac de box gonflabil si niste manusi daca nu vrei sa dai prea multi bani, poti sa iti montezi o bara pantru tractiuni si sa faci exercitii cu greutatea proprie, sunt foarte multe filmulete care te pot ajuta.Crede-ma ca nu trebuie sa mergi la sala de 5 ori pe zi si sa bagi steroizi ca sa arati bine.Iti trebuie vointa, disciplina si putina ingeniozitate