| aannoonniimm098 a întrebat:

Ce sport te ajuta cel mai repede sa slabesti dau funda

7 răspunsuri:
| CristinaSNC a răspuns:

Daca vrei sa slabesti poti sa faci orice sport atat timp cat corpul tau se misca. De exemplu poti sa alergi happy Si nu uita de alimentatie, nu exclude drastic alimentele, mananca din toate dar cate putin happy Acum depinde si de structura corpului tau, ce inaltime ai, greutate si varsta ai?

| Tinna666 a răspuns:

Exercitiile cardio:alergat, kangoo jumps etc

| Narccii a răspuns:

De slabit poti sa faci si Zumba eu l-am practicat este greu, dar slabesti enorm de mult p depui foarte mult efort fizic si e si dans, altceva ar fi abdomene aerobic, inotul, alergatul sperc ca te-am ajutat.

| andrreeaoana7 a răspuns:

Inotul!happy

| Ivanalina123 a răspuns:

Fitness-ul,gimnastica,inotul. Si yoga

| Paula_Radu_1976 a răspuns:

Inotul.

| JellyBoom a răspuns:

Eu zic ca alergatul si abdomenele.
In fiecare zi, pe la ora 17, poti alerga pe afara, 30 de minute.Si in timpul asta poti sa asculti muzica la casti.Iar apoi cu abdomenele: fa 50 de abdomene in fiecare zi.