| change12 a întrebat:

Ce sporturi se pot practica in Braila? (si unde )

4 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Nu sunt din Braila, dar fiind un oras maricel, cred ca gasesti aproape orice sport vrei. Asa ca mai bine ai pune intrebarea: "se poate practica sportul X in Braila" bineinteles raspunsul l-ai putea gasi cu usurinta folosind cuvintele "sportul X si Braila" in google. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti merge la pescuit an balta mare.succes.

| TheAG a răspuns:

Dans sportiv happy este foarte frumos si cunosti si fete laughing insa daca ajunge sa iti place e grav ca ai nevoie de multi bani happy poti incerca tongue

| Stefany02 a răspuns:

Fotbal la ceva sala nu stiu exact basket
volei karate te-ai prins tu!