| claudiu96 a întrebat:

Ce spune-ti, sa ma apuc de un sport in echipa, am 16 ani si sunt foarte inalt. Eu m-am gandit la bascket, dar nu stiu sigur, vreau ceva care sa ma dezvolte nu neaparat in inaltime, ci in masa musculara, si sa ma distrez.

Răspuns Câştigător
| mishalovesyou a răspuns:

Unul dintre sporturile care te inalta cel mai mult este bascket-ul. Daca iti place poti sa te apuci fara probleme de el.Din punctul meu de vedere, la bascket chiar se fac muschi...si plus ca orice sport este bine venit, acesta fiind foarte sanatos si folositor.Si...cine stie? Poate auzim de tine mai tarziu pe la televizor!big grin
Bafta!

5 răspunsuri:
| XxXFBIXxX a răspuns:

Daca vrei un sport frumos eu iti recomand Taekwondo, Muay thai, Karate, lupte libere dar cel mai frumos este Taekwondo adica arte martiale. funda?

| cristinapasager a răspuns:

In primul rand, alege un sport care iti place tie. Cam toate sporturile includ si antrenament de "forta" care te va ajuta sa iti dezvolti masa musculara, asa ca principalul tau criteriu ar trebui sa fie "ce iti place mai mult".

| claudiu96 explică:

Nu imi plac luptele libere, cel mai mult imi place fotbal-ul pe care l-am si jucat cand eram mai mic, iar acum il joc dar la un club, backet-ul l-am jucat o singura data si mi se pare foarte frumos si fun

| GGirl a răspuns:

Hanbalul te dezvolta mult

| DL_LariDani_1995 a răspuns:

Pai incearca handbal, volei, basket, fotbal sa vezi la care te pricepi mai bine si alege dintre elewinking