| aurelian098 a întrebat:

Ce steroizi imi recomandati pentru a creste rapid in masa musculara?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Danabol iei asa: in prima saptamana 3 pastile, una dupa masa de dimineata, una cu 1h inainte de antrenament si alta dupa antrenament sau dupa masa de seara, iar in saptamana 2 maresti la 4 pastile pe zi, in 1 luna jumate ar trebui sa fi multumit. Daca mai ai intrebari legate de steroizi iti raspund.

| Vladut650 a răspuns (pentru RobertMoon):

Ii recomanzi unul dintre cei mai prosti steroizi. Esti doar un copil mic care isi da si el cu parerea nu?

| RobertMoon a răspuns (pentru Vladut650):

Da, dupa cateva cicluri de diversi steroizi stiu ce zic, la inceput e bine sa ia ceva mai slab si treptat crestewinking

| Vladut650 a răspuns (pentru RobertMoon):

Inainte sa ii recomanzi steroizi, il interbi pe om daca face culturism pentru a lua steroizi? Sau si tu esti unul dintre cocalarii care iau steroizi doar ca sa se dea mari pe strada.

| RobertMoon a răspuns (pentru Vladut650):

Peste 60% din cei care iau steroizi nu sunt culturisti si se antreneaza in sali de cartier.

| Vladut650 a răspuns (pentru RobertMoon):

Da, aia se numesc cocalari.

10 răspunsuri:
| Vladut650 a răspuns:

Faci culturism ca sa iei steroizi? Sau vrei sa iei sa te dai mare ca toti cocalarii?

| Albert062000 a răspuns:

Mult sport si ATAT!

| vladoy a răspuns:

Sunt destul de multi steroizi pentru ce vrei tu. De preferat sunt anumite combinatii. Informeaza-te intai, vezi ce bani edti dispus sa cheltui, daca esti dispus sa suporti efectele secundare. Fa-ti niste analize. O alimentatie buna sa ai.

Si nu trebuie da fii cocalar sau culturist sa iei steroizi ci pur si simplu vrei sa depasesti perioada de stagnare. E decizi fiecarui om ce va face ci propriul corp.

| Vladut650 a răspuns (pentru vladoy):

Ba da, daca iei steroizi fara sa faci culturism te numesti cocalar happy

| vladoy a răspuns:

E doar in imaginatia ta, momentan doar. Prin faptul ca ai/faci sport de o perioada mai lunga, nu inseamna ca te pricepi in problemele legatr de sala. Din cate am gasit nici varsta so nici perioada de tras nu te avantajeaza in sustinerile tale. Dar poate o sa avem ocazia sa mai discutam si dupa 3-4 ani de sala. Sa vedem atunci care e parerea.