| iuliii1997 a întrebat:

Ce supliment este mai bun?
Gigant pro mass sau Gfx 8?
Si de ce?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Cateva miturii
1 daca ma supradobez cu proteine voi creste in muschi?
nu,categoric nu, daca manci multe proteine ele se elimina prin urina
nici o singura dovada stiintifica nu este ca extra proteine care nu provine din carne ajuta cumva muschii, mushi trebuie sa se rupa ca sa se formeze noi testuri mai puternici,asta o faci prin sport intens pe intervale mci de timp nu lungi,suplimentele alea sunt banii dati aiurea,carnea de porc,pui,peste ajuta mult mai mult, mai mult ajuta cardio + cultirism decat doar culturism, nu poti pacali organismul, el stie cat are nevoie nu are nevoie elimina la fel face cu orice lucru, bei multa apa urinezi des
dimineata carne
mar
dupa masa carne
seara cartofi fierti nu proteine
somnul ajuta mult sa stii