| Andra3000 a întrebat:

Ce va place mai mult? Schi sau snowboarding?

Răspuns Câştigător
| Syotos a răspuns:

Depinde de stilul tau, am vazut si fete pe snowboarding deci nu este o lege numai baietii pe snowboard. Daca esti linistita pe skyuri daca esti mai de gasca, freestyle si alte prostii incearca placa. La inceput nici pe skyuri nici pe placa nu o sa te descurci 1 an dar daca exersezi vei reusi toate in timp.

5 răspunsuri:
| Syotos a răspuns:

Cazaturile cu placa dor mai tarehappy. Funda. big grin

| andreilove a răspuns:

Snowboarding. Mie unu imi place mult.

| Adryan1302 a răspuns:

Snowbording este preferat mai mult de baieti.Majoritatea fetelor schiaza.

| Hugg a răspuns:

Ca fata ar fi mai okei schi, snowbordingul este mai periculos, dar pentru baieti este bun.

| myhay181 a răspuns:

Sanialaughing