| HardcoreCountry a întrebat:

Ceva fani Wrestling pe aici?
Ce preferati, WWE sau TNA? Eu WWE.
Si care e wrestlerul sau diva voastra preferata?

Răspuns Câştigător
| ANDREBOBOC a răspuns:

EU prefer wwe si il ador pe john cena

24 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Mie imi place wwe si roh
wrestlerii preferati Undertaker, Cena, Triple h
diva melina

| paul21 a răspuns:

WWE e mult mai interesant ca TNA. Este si spectaculos in acelasi timp. Iubesc wrestlingul si ma uit zilnic la TV sau pe net la Raw si SmackDown! Oricum imi plac mai multi wrestleri: Undertaker, Triple H(apropo cei doi se vor bate la Wrestlemania XVII), John Cena, Rey Misterio si Edge desigur.
Ii urasc pe cei din Nexus si The Corre, pe Alberto del Rio(mai ales pentru ca a castigat Royal Rumble), pe Kane, pe Miz si pe Dolph Zigler.
In divizia feminina ma intereseaza mai putin, dar e un wrestling placut. Diva mea favorita este desigur Eve Torres. Din totdeauna a fost diva mea favorita.

| Ionutz1998 a răspuns:

WWE iar superstarul preferat este randy orton si john cena

| Echaursi a răspuns:

Wrestlingul nu exista. poate se mai lovesc accidental, dar asta nu e lupta, e teatru.
Daca vrei ceva frumos uita-te la box...la luptatori in cusca dupe 12 noapte,unde se bat de-si rup oasele,cu pumnii goi, tipa se trantesc, ies plini de sange.aia treaba nu teatru de wrestling. oh go on Cne e de acord cu mine sa zica pro.

| Niros19 a răspuns:

Mie sincer mi se par cele mai tampite sporturi astia voua va place dar ganditi-va ca sunteti voi acolo si muriti pentru o amarata de centura asta nu e sport e salbaticie ne omoram ca animalele pentru nimic doar ca sa aratam ca suntem mai tari

| LeGaL a răspuns:

Wwe
John Cena

| DrugFree a răspuns:

Imi place Wrestling-ul
Eu prefer si WWE si TNA. Wreslerul meu preferat e Johhn Cena ( sau cum se scrie )

| GabrielManole a răspuns:

Mai bine te duci la teatru decat sa te uiti la aia, e tot aia

| OnuOnulică a răspuns:

Salut eu prefer WWE iubesc wrestlingu mai ales pe Chris Jericho.

| Iulian03 a răspuns:

Eu sunt fan WWE.
Prefer WWE normal.
Wrestlerul meu preferat e Rey Mysterio.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu
diva ii Kelly Kelly pacat c-o concediat-o mu.ia aia de vickie
wrestlerul ai.defapt sunt mai multi preferati:Kofi,Cena,Cm punk,`taker,sheamus,edge, kane, alberto del rio ai un ticalos da` il admir mult
PS:SEARA ASTA SUPERSTARS LA 11winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa si prefer WWE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer TNA, chiar daca ma uit ffff rar. Wrestler favoritthinking imi placea john cena, dar in wwe apar fraieri si in 2 showuri sunt campioni mondiali oh go on

| WoodenCross97 a răspuns:

Prefer WWE desigur e mult mai frumos mult show,imi place si istoria lui, preferatii mei sunt: Edge,Sheamus,Cm Punk,Daniel Brian,John cena(mai putin,inainte imi placea dar acum ma cam enerveaza),Kane,Undertaker, Shawn Michaels, Triple HHH, mi-a placut DX Shawn Michaels si Triple HHH au fost in momentul ala unii din preferatii mei, mai am multi wrestleri preferati, ...La categoria feminina imi plac:Aj:X, Kely Kely si putin de Eve Torres. Iubesc WWE :X,.WWE Forever:X

| raduthebest a răspuns:

Wrestleri; cm punk,brock lesnar,daniel bryan,kane,undertaker,hbk, sami callihan, as styles, kazarian, bully ray,

| LuffySecondGear a răspuns:

Mie imi placea wwe si john cena dar acum jeff hardy si tna

| Madi_8495 a răspuns:

Imi place WWE si am multi preferati:the miz,edge(chiar daca nu mai e), christian etc. iar preferate:maryse, natalya si gemenele bella.

| Gaara5846 a răspuns:

Wwe - john cena

| 4AtAcK a răspuns:

Mie imi place WWE si wreslerul preferat Rey Misteryo

| BlackList00 a răspuns:

Eu prefer wwe-ul pentru ca este mult mai tare decat tna! si wrestlerul meu preferat este:JOHN CENA,triple h,undertaker,randy orton, EDGE(ft ft ft mare pacat ca a plecat)si kofi Kingston! si diva mea preferata este eve torres! a da, si nu-mi place Nexus si the corre! funditalaughing

| therock383 a răspuns:

Eu prefer wwe pentru ca are meciuri extreme cum ar fi extreme rules a quick money in a banck wrestle mania hell i a cell P.S pe 19 August sumer slam

| therock383 a răspuns:

A si wrestlari mei preferati sunt Kofi,Cena,Kane, Bugeymen, Rikisi, Orton, Goldust si cam atat.

| therock383 a răspuns:

Wrestlari mei preferati sunt dx si hardy boys

| wrestlingwwe a răspuns:

Mie imi place wwe superstari mei preferati sunt : john cena sin cara kofi Kingston dive : Aj.