| Onofresh2000 a întrebat:

Ciclismul este o meserie? și încă ceva, daca dau comanda de pe olx.ro de o bicicleta, cei de la firma mi -o aduc?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Este un sport nu o meserie

care firma? olx e doar un site de anunturi. Te intelegi cu vanzatorul cum se va face livrarea

4 răspunsuri:
| Karabatic a răspuns:

Ciclismul este un sport ca toate celelalte, din care poti face multi bani.
De pe olx nu cei de le firma ci persoana care o vinde

| Onofresh2000 explică:

Ok mersi

| CopaculVerde a răspuns:

La faza cu comada : tu te intelegi cu propietarul sa platesti transportul sau el sa.l plateasca. Olx doar e ca o,, piata" adica doar vinde dar nu si transporta!

| Alina_Alii_1957 a răspuns:

E un fel de sport, si cred ca da happy