| TrollFace1234 a întrebat:

Cine castiga campionatu'steaua sau dinamo? steaua :X

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Mioveniirolling on the floor

9 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Steaua
Dinamo=wc

| danni3l a răspuns:

Steaua isi revine ca este campionatul lung si dinamo poate sa cada chiar pe 6 daca vine alte echipe din spate, steaua va veni pe podium va spun eu pana la final.

Răspuns utilizator avertizat
| raluca250 a răspuns:

Eu o sa castig campionatu! cool rolling on the floor

| NewLife18 a răspuns:

Din moment ce echipa Dinamo Bucuresti este pe locu 1 la o distanta f mare de echipa Steaua, nu cred ca Steaua va castiga campionatul acesta.

| Omulrational a răspuns:

Lupta se da acum intre Dinamo, Rapid si CFR, una din cele 3 probabil ca va lua campionatul,avand in vedere ca Steaua este mai aproape de retrogradare decat de primele locuri,nu are nici o sansa, cat timp Becali ramane la Steaua, performata=0. Oricum sa nu ne mai batem capul cu acest campionat corupt romanesc, va recomand pe Eurosport 2:Bundesliga, acolo chiar sa joaca fotbal, nu ca la noi.

| IGM a răspuns:

Dinamooooooooo :-p

| andrey843 a răspuns:

Dinamo

| AndreY1997 a răspuns:

Dinamo...4ever.tongue