| MioaraParalescu a întrebat:

Cine credeti ca ar castiga la skandenberg dintre Denis Cyplenkov si Devon Larrat?
Eu cred ca la mana dreapta Larrat castiga iar cu stanga as paria pe Cyplenkov.
Si de Voevoda ce se mai aude? se intoarce in skandenberg sau nu?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Eu sper sa castige Larrat pe ambele.

| MioaraParalescu explică (pentru Cosmin86):

Nu stiu la mana stanga daca o sa il duca pe cyplenkov, si mie imi place mai mult Larrat decat gorila aia laughing
Este planificat vreun meci intre ei 2 anul asta?

| Cosmin86 a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Nu, din ce m-am interesat eu sad

Au vrut sa faca dar nu s-au inteles la conditii.

| MioaraParalescu explică (pentru Cosmin86):

Pacat,ar fi fost un meci epic laughing

6 răspunsuri:
| florynmondialul a răspuns:

Eu cred ca Larrat nu are absolut nici o sansa in fata lui Cyplenkov! in acest moment cyplenkov este numarul 1 in lume! doar e antrenat de Alexey Voevoda ce naiba!

| MioaraParalescu explică (pentru florynmondialul):

E numarul 1 in lume la mana stanga laughing
Si da s-a antrenat cu voevoda de cateva ori dar nu e ca si cum voevoda e antrenorul lui personal, o fi el mare si puternic dar Larrat e foarte tehnic si e foarte puternic si el.
Poate pe stanga sa castige goriloiul ala de cyplenkov dar pe dreapta nu cred...

| florynmondialul a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Eu cred ca va castiga pe ambele brate! acuma ramane sa vedem!