| BreakUpArtist a întrebat:

Cine credeti ca bate in returul Legia - Steaua? Vreau argumente

4 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Bate Steaua...ce argumente mai vrei?
Va fi 1-0/2-1 pentru ros-albastrii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legia Varşovia.

| cristi966 a răspuns:

Steaua se va califica nu stiu daca va bate dar se va califica..aia nu e echipa sa o scoata pe Steaua crede-ma...du-te la pariuri si joaca ca mine pe Steaua! in tur au avut noroc polonezii, si Steaua nu a prins o zi foarte buna+ca au avut portarul in mare zi.crede-ma baietii se vor motiva si se vor califica in grupele UCL.o sa vezi

| Bogdy_Bogdan_1997_e5Iv a răspuns:

Steaua va batea cu 2-1 sau un 2-2, deoiarece polonezi joaca cu peluza inchisa si nu este presiune prea mare pe echipa lui Reghecampf