| rBk_1929 a întrebat:

Cine credeti ca va cistiga Chempions League? Barcelona, Real Madrid, Shalke sau Manchester United?

Răspuns Câştigător
| costin_8115 a răspuns:

Eu unul sper si cred ca manchester united va face o surpriza si va invinge barca in finala, avand in vedere ca finala are loc in angliabig grin

12 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Barcelona
Și se scrie champions

| jean4 a răspuns:

Manchester United va castiga UEFA CL pentru ca Alex Ferguson are o experienta foarte mare si va sti sa inchida jocul Barcelonei si alta e ca MU are o aparare si un atac care e peste cel care il are la moment F.C.Barcelona.

| Dennys1521 a răspuns:

Barcelona

| JustDolt a răspuns:

Am de ales intre Real Madrid si Barca :-s.Eu cred ca o scoate Barcelona cumva la capat si castiga cupa happy

| xXxRaduxXx a răspuns:

Barca iar finala va fi Barca - Manchester happy

| adrianarp a răspuns:

Barcelona

| AxxyAlexandra a răspuns:

Real Madrid love struck
Sau poate Barcelona.happy

| prye a răspuns:

Real Madrid indubitabil

| alinutz33311 a răspuns:

Barcelona :X

| HaRiBoOo a răspuns:

Barcelona sau Real Madrid

| Junko a răspuns:

Merg pe Barcelona.si mi-ar fi placut sa fie Schalke in finala!straight face

| iuliano_8715 a răspuns:

Barca toata ziua forta messi villia si pedro :p