| RaFIREMAN a întrebat:

Cine este cel mai bun fotbalist din lume? (eu cred ca tomas muler)
Spuneti-va si voi parerea.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi para rau sa te dezamagesc, dar nu exista niciun "tomas muler".
Si ca sa-ti raspund la intrebare, zic Ronaldinho.

| TwiSt1997 a răspuns:

Ce Thomas Muller ma? Petarda aia de jucator? Sunt cel putin 10 atacanti peste el...

| LimonadaBaa a răspuns:

Cristiano Ronaldo e cel mai bun jucator din lume, parerea mea.Muller e un jucator bun, dar nu cel mai bun din lume, e unul dintre cei mai buni atacanti din lume.

| VBC7 a răspuns:

Muller este un foarte bun atacant, dar C.Ronaldo este cel mai bun jucator.