| GoLeZ a întrebat:

Cine imi poate spune si mie ce strigau fanii realului dupa ce s-a terminat meciul din cupa cu barca.era ceva cu barca.nustiucum campeones... a spus si comentatorul daca ati fost atenti.chestia asta o strgasera fanii barcei inainte de meci iar dupa ce real a castigat fanii madrilenilor au intors acele scandari inlocuind real cu barca...cine stie are funda.

P. S. daca se poate sa si traduca

Răspuns Câştigător
| tomis1 a răspuns:

"Barca cabron, saluda al campeones"=''Nemernic Barca, saluta campionii''