| alexxu07 a întrebat:

Cine imi recomanda si mie niste sfaturi de slbit dar nu chiar asa drastice as vrea sa slabesc prin exercitii fizice cateva kilograme 4-6 kg

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu este nici un secret... daca vrei sa slabesti fa alergare!
Nimic nu te modeleaza mai bine ca alergatul si inotul, dar cum este inca primavara alege prima varianta!
1-2 km pe zi in urmatoarea luna si o sa fi intr-o forma de invidiat

2 răspunsuri:
| Alifa a răspuns:

E cel mai bun caz sa nu slabesti dar grasimea sa o faci in muschi deoarece daca slabesti pielea ramine pe o perioada larga si nu va arata frumos vecinul meu a facut asa dar si eu am avut problema in asta m-am apucat de alergat si tot odata la trenajoare

| karolaa a răspuns:

Tine regim si fa in fiecare zi exercitii fizice.