| lovee2015 a întrebat:

Cine imi zice si mie un ciclu de steroizi pentru muschi ultra in maxim o luna

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu luati steroizi pentru muschi, nu e sanatos si este foarte periculos, dar iti creste muschii pana plesneste pielea! Nu ti-as recomanda sa faceti asta!

| Cosmin86 a răspuns (pentru untu):

Serios? Cei din turul frantei, le plesneste pielea? Ca aia baga steroizi la greu si NU le cresc muschii pana le plesneste pielea ( arata chiar atletic ).

De ce nu va documentati serios inainte sa raspundeti?

| lovee2015 explică:

Hai ca asta a fost cel mai tare el crede ca daca iei steroizi iti cresc muschii pana plesneste pielea hahaha
daca iei un steroid fara alimentatie buna si antrenament intens chiar nu vrei creste deloc poate vei pune 2 - 3 kg de apa...